Kuwety PVC z żebrowaną podstawą
Treść:
1
Numer produktu:
9200378
Informacje dot. produktu "Kuwety PVC z żebrowaną podstawą"
Z żebrowaną podstawą. Można ustawiać jedną na drugą.
| Głębokość wewnętrzna: | 530 mm |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 620 mm |
| Materiał: | PVC |
| Numer artykułu producenta: | 0028600 |
| Szerokość wewnętrzna: | 675 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 765 mm |
| UNSPSC: | 41121812 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 675 x 530 x 100 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 765 x 620 x 110 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 100 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 110 mm |