Kuwety, stal nierdzewna 18/10, z zaokrąglonym obrzeżem
Treść:
1
Numer produktu:
9200705
Informacje dot. produktu "Kuwety, stal nierdzewna 18/10, z zaokrąglonym obrzeżem"
Z zaokrąglonymi rogami.
| Głębokość wewnętrzna: | 400 mm |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 450 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 8705 |
| Szerokość wewnętrzna: | 270 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 320 mm |
| UNSPSC: | 41121812 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 320 x 450 x 80 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 80 mm |