Kuwety, PP, LaboPlast®
Treść:
1
Numer produktu:
9200206
Informacje dot. produktu "Kuwety, PP, LaboPlast®"
Białe. Kuwety wielofunkcyjne wykonane techniką wtrysku. Odporne na zginanie, z trwałym zaokrąglonym obrzeżem. Możliwość ustawiania w stos. Odpowiednie do artykułów spożywczych. Łatwa do czyszczenia. Oporne na wiele kwasów i roztworów zasad.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 390 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 515 mm |
| Kolor: | Biały |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał: | PP |
| Możliwość układania w stosy: | Tak |
| Numer artykułu producenta: | 4201-3040 |
| Odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Pojemność nominalna: | 15 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 290 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 415 mm |
| UNSPSC: | 41121812 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 290 x 390 x 117 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 415 x 515 x 120 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 117 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 120 mm |
| Z rantem: | Tak |