Krzesła laboratoryjne, GMP
Treść:
1
Numer produktu:
9732221
Informacje dot. produktu "Krzesła laboratoryjne, GMP"
Dzięki ergonomicznej konstrukcji, krzesła robocze WERKSITZ zapewniają "dynamiczne siedzenie",
a jednocześnie stymulują właściwą postawę ciała w każdej pozycji. Ergonomiczne siedzisko i oparcia zapewniają korzystny rozkład nacisku i komfort. Wszystkie materiały nadają się do mycia i są odporne na środki dezynfekujące. Pozycje siedziska można łatwo regulować, za pomocą kilku szybkich ruchów. Element regulujący jest funkcjonalnie rozmieszczony i łatwy w użyciu. Chromowane wykończenie, regulacja wysokości poprzez kolumnę gazową, aluminiowa pięcioramienna podstawa z kółkami blokowanymi przez obiążenie.
Klimastar: w pełni perforowane siedzenia i oparcia, maksymalny przepływ powietrza, optymalny komfort siedzenia, wymienne poduszki.
WERKSITZ pokryte imitacją skóry są zgodne z DIN 53160: odporne na: płyny dezynfekujące, krew, mocz, ślinę, pot.
a jednocześnie stymulują właściwą postawę ciała w każdej pozycji. Ergonomiczne siedzisko i oparcia zapewniają korzystny rozkład nacisku i komfort. Wszystkie materiały nadają się do mycia i są odporne na środki dezynfekujące. Pozycje siedziska można łatwo regulować, za pomocą kilku szybkich ruchów. Element regulujący jest funkcjonalnie rozmieszczony i łatwy w użyciu. Chromowane wykończenie, regulacja wysokości poprzez kolumnę gazową, aluminiowa pięcioramienna podstawa z kółkami blokowanymi przez obiążenie.
Klimastar: w pełni perforowane siedzenia i oparcia, maksymalny przepływ powietrza, optymalny komfort siedzenia, wymienne poduszki.
WERKSITZ pokryte imitacją skóry są zgodne z DIN 53160: odporne na: płyny dezynfekujące, krew, mocz, ślinę, pot.
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Kolor: | Jasnoszary |
| Konstrukcja (podstawa): | Okrągła podstawa |
| Maks. Wysokość siedziska: | 870 mm |
| Materiał: | PUR pianka integralna |
| Min. Wysokość siedziska: | 660 mm |
| Numer artykułu producenta: | 102867+100471 |
| Typ: | GMP |
| Wysokość siedziska: | 660 ... 870 mm |