Krzesła laboratoryjne, GMP | Typ: Klimastar z podłokietnikami
Treść:
1
Numer produktu:
9732220
Informacje dot. produktu "Krzesła laboratoryjne, GMP | Typ: Klimastar z podłokietnikami"
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Kolor: | Turkusowy |
| Konstrukcja (podstawa): | Kółka |
| Maks. Wysokość siedziska: | 620 mm |
| Materiał: | PUR pianka integralna |
| Min. Wysokość siedziska: | 450 mm |
| Numer artykułu producenta: | 101659+102713+10 |
| Typ: | Klimastar |
| Wysokość siedziska: | 450 ... 620 mm |
| Z pierścieniem na stopy: | Nie |
| Z podłokietnikami: | Tak |