Kruszarki szczękowe, PULVERISETTE 1 classic line
Treść:
1
Numer produktu:
9519213
Informacje dot. produktu "Kruszarki szczękowe, PULVERISETTE 1 classic line"
Idealne do szybkiego i wydajnego rozdrabniania, wsadowego lub ciągłego, twardych i bardzo twardych, kruchych materiałów górniczych, metalurgicznych, chemicznych, geologicznych i mineralogicznych oraz dla przemysłu szklarskiego, ceramicznego, a także do skał i gleby. Możliwość łatwej regulacja rozdrobnienia końcowego (10 poziomów).
Wyposażenie: Kruszarki szczękowe, Szczęki kruszące, ściany boczne wykonane z hartowanej stali
Dostępne również kruszarki o innych napięciach zasilania elektr. oraz o szczękach i ścianach bocznych wykonanych ze stali nierdzewnej, stali bez zawartości chromu, węgliku wolframu, tlenku cyrkonu lub stali manganowej.
Kruszarki PULVERISETTE 1 dostępne również w serii premium line o zwiększonej wydajności oraz uproszczonym używaniu i czyszczeniu.
Wyposażenie: Kruszarki szczękowe, Szczęki kruszące, ściany boczne wykonane z hartowanej stali
Dostępne również kruszarki o innych napięciach zasilania elektr. oraz o szczękach i ścianach bocznych wykonanych ze stali nierdzewnej, stali bez zawartości chromu, węgliku wolframu, tlenku cyrkonu lub stali manganowej.
Kruszarki PULVERISETTE 1 dostępne również w serii premium line o zwiększonej wydajności oraz uproszczonym używaniu i czyszczeniu.
| Ciężar: | 177 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 800 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Długość cząstek podawanego wsadu: | 60 mm |
| Maks. Końcowe rozdrobnienie: | 1 mm |
| Maks. Napięcie: | 400 V·3P+N+E |
| Maks. Szerokość cząstek wsadu: | 60 mm |
| Maks. Wydajność: | 140 kg/h |
| Materiał narzędzi do obróbki: | Stal, hartowana |
| Moc znamionowa: | 1340 W |
| Numer artykułu producenta: | 01.5030.00 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 400 mm |
| Typ: | PULVERISETTE 1 classic line, Modell I |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 400 x 800 x 800 mm |
| Wysokość: | 800 mm |
| Zasilanie: | 400 V·3P+N+E, 50 Hz |