Kruszarki szczękowe BB
Treść:
1
Numer produktu:
9519120
Informacje dot. produktu "Kruszarki szczękowe BB"
Do szybkiego i efektywnego rozdrabniania i kruszenia materiałów twardych, kruchych i ciągliwych. Płynna regulacja szerokości szczeliny kruszącej ze skalą oraz regulacją punktu zerowego do kompensacji zużycia. Znakomita wydajność z wysokim stopniem końcowego rozdrobnienia. Wytrzymała konstrukcja, zasyp, odbieralnik z zabezpieczeniem oraz obudowa. Modele standardowe ze szczękami ze stali manganowej.
- Duża wydajność
- Płynna regulacja otworu wsadowego
- Silnik z wyłącznikiem bezpieczeństwa
- Łatwa do czyszczenia komora mieląca
| Ciężar: | 300 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 900 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Długość cząstek podawanego wsadu: | 90 mm |
| Maks. Końcowe rozdrobnienie: | 2 mm |
| Maks. Napięcie: | 400 V·3/N/PE |
| Maks. Szerokość cząstek wsadu: | 90 mm |
| Maks. Wydajność: | 300 kg/h |
| Materiał narzędzi do obróbki: | Stal manganowa |
| Moc znamionowa: | 1500 W |
| Nominalna objętość zbiornika zbiorczego: | 5000 ml |
| Numer artykułu producenta: | 20.053.0001 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 450 mm |
| Typ: | BB 200 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 450 x 900 x 1,160 mm |
| Wysokość: | 1160 mm |
| Zasilanie: | 400 V·3/N/PE, 50 Hz |