Kruszarki szczękowe, BB 50
Treść:
1
Numer produktu:
9738772
Informacje dot. produktu "Kruszarki szczękowe, BB 50"
Model stołowy do szybkiego i delikatnego rozdrabniania gruboziarnistych materiałów twardych, kruchych i ciągliwych. Rozdrobnienie końcowe uzależnione od regulacji szczeliny (ze skalą), do maks. 0,5 mm.
- Duży, odchylany do tyłu zasyp
- Zdejmowane ramię kruszarki w celu łatwego czyszczenia
- Regulacja prędkości umożliwia dostosowanie rozdrabniania do rodzaju próbki
- Wygodna w użyciu klawiatura z cyfrowym wyświetlaczem
- Pamięć ustawienia szerokości szczeliny
- Regulacja punktu zerowego w celu kompensacji zużycia
- Maks. objętość wsadu: do 3000 ml
| Ciężar: | 79 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 560 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Długość cząstek podawanego wsadu: | 40 mm |
| Maks. Końcowe rozdrobnienie: | 0.5 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Szerokość cząstek wsadu: | 40 mm |
| Maks. Ustawienie szczeliny: | 11 mm |
| Materiał narzędzi do obróbki: | Węglik wolframu |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Min. Ustawienie szczeliny: | 0 mm |
| Moc znamionowa: | 1.1 kW |
| Numer artykułu producenta: | 20.062.0003 |
| Regulacja szczeliny: | 0 ... 11 mm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 420 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 420 x 560 x 460 mm |
| Wysokość: | 460 mm |
| Zasilanie: | 200 ... 240 V, 50/60 Hz |