Krioprobówki Redline® z gwintem zewnętrznym
Treść:
1000
Numer produktu:
6287051
Informacje dot. produktu "Krioprobówki Redline® z gwintem zewnętrznym"
Krioprobówki wolnostojące, mogą być przechowywane w standardowych pudełkach 9 x 9/10 x 10, co daje 23% dodatkowej pojemności. Wyróżniają się możliwością szybkiego otwierania jedną ręką, zaciskania i zamykania półobrotem, ściany probówki i nasadka wykonane są z PP (ten sam wsp. rozszerzalności). Z obszarem na opisu, czerwona linia oznacza poziom maks. napełnienia w temp. -196°C. Wolne od RNaz/DNaz. Pełny test walidacyjny VDMax25.
| Maks. odporność na temperaturę: | -196 °C |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 1130897 |
| Odporność na temperaturę: | -196 °C |
| Pojemność nominalna: | 2.0 ml |
| Rodzaj gwintu: | Na zewnątrz |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121704 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 12.08 x 47.6 mm |
| Wysokość: | 47.6 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Z pierścieniem podstawy: | Tak |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 12.08 mm |