Krioprobówki, PP, z gwintem zewnętrznym
Treść:
250
Numer produktu:
4675514
Informacje dot. produktu "Krioprobówki, PP, z gwintem zewnętrznym"
Z zakrętką, wolnostojące. Zwiększenie pojemności magazynowej w zamrażarkach zwykłych i gazowych z ciekłym azotem.
Z polem do opisu i podziałką. Sterylizowane promieniowaniem gamma. Możliwość obsługi jedną ręką. Wolne od DNaz/RNaz. Wolne od pirogenów i niecytotoksyczne.
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 5000-0050 |
| Pojemność nominalna: | 5.0 ml |
| Rodzaj gwintu: | Na zewnątrz |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41-12-17-04 |
| Uszczelnienie zamknięcia: | Pierścień uszczelniający |
| Wymiary (Ø x wys.): | 12.7 x 92 mm |
| Wysokość: | 92 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | HDPE |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 12.7 mm |


