Krioprobówki, PP, z gwintem zewnętrznym
Treść:
1000
Numer produktu:
7048745
Informacje dot. produktu "Krioprobówki, PP, z gwintem zewnętrznym"
Z zakrętką, wolnostojące. Zwiększenie pojemności magazynowej w zamrażarkach zwykłych i gazowych z ciekłym azotem.
Możliwość obsługi jedną ręką.
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 5011-0020 |
| Pojemność nominalna: | 2.0 ml |
| Rodzaj gwintu: | Na zewnątrz |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41-12-17-04 |
| Uszczelnienie zamknięcia: | Pierścień uszczelniający |
| Wymiary (Ø x wys.): | 12.7 x 48 mm |
| Wysokość: | 48 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | HDPE |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 12.7 mm |