Krioprobówki, PP, z gwintem zewnętrznym, bez wkładki
Treść:
75
Numer produktu:
9400950
Informacje dot. produktu "Krioprobówki, PP, z gwintem zewnętrznym, bez wkładki"
Z zakrętką, wolnostojące. Zwiększenie pojemności magazynowej w zamrażarkach zwykłych i gazowych z ciekłym azotem.
Sterylizowane promieniowaniem gamma.
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Płaski |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 5005-0015 |
| Pojemność nominalna: | 15.0 ml |
| Rodzaj gwintu: | Na zewnątrz |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41-12-33-04 |
| Uszczelnienie zamknięcia: | Bez |
| Wymiary (Ø x wys.): | 33.3 x 47 mm |
| Wysokość: | 47 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | HDPE |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 33.3 mm |