Krioprobówki, PP, z gwintem zewnętrznym, SYSTEM 100
Treść:
500
Numer produktu:
4675510
Informacje dot. produktu "Krioprobówki, PP, z gwintem zewnętrznym, SYSTEM 100"
Z zakrętką, wolnostojące. Zwiększenie pojemności magazynowej w zamrażarkach zwykłych i gazowych z ciekłym azotem.
Z polem do opisu i podziałką. Sterylizowane promieniowaniem gamma. Możliwość obsługi jedną ręką. Wolne od DNaz/RNaz. Wolne od pirogenów i niecytotoksyczne. Krioprobówki do oszczędzania miejsca (10 x 10 na pudełko).
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 5000-1012 |
| Pojemność nominalna: | 1.0 ml |
| Rodzaj gwintu: | Na zewnątrz |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121704 |
| Uszczelnienie zamknięcia: | Silikon |
| Wymiary (Ø x wys.): | 11.7 x 38 mm |
| Wysokość: | 38 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 11.7 mm |