Kriopojemniki Ratiolab, 1/2, 133 x 67
Treść:
10
Numer produktu:
9405832
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki Ratiolab, 1/2, 133 x 67"
W celu zoptymalizowania sposobu przechowywania próbek oferujemy kriopojemniki o 1/2 ich nominalnej poj. Wykonane z odpornego na zamarzanie, wodoodpornego, pokrytego tworzywem sztucznym kartonu. Do przechowywania probówek, dostępne z pokrywą w kolorze białym.
| Dla Ø probówek: | 11,0 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 63 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba pozycji (szer. x głęb.): | 10 x 5 |
| Liczba pozycji, Głębokość: | 5 |
| Liczba pozycji Szerokość: | 10 |
| Materiał: | Karton |
| Numer artykułu producenta: | 51 60 029 |
| Szerokość: | 128 mm |
| Temperatura min.: | -80 °C |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 128 x 63 mm |
| Wysokość: | 30 mm |
| Z wkładką siatkową: | Tak |