Kriopojemniki, komórkowe rozm. 1/4, 75 x 75 mm
Treść:
10
Numer produktu:
9405831
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki, komórkowe rozm. 1/4, 75 x 75 mm"
W celu zoptymalizowania sposobu przechowywania próbek oferujemy kriopojemniki o 1/4 ich nominalnej poj. Wykonane z odpornego na zamarzanie, wodoodpornego, pokrytego tworzywem sztucznym kartonu. Do przechowywania probówek, dostępne z pokrywą w kolorze białym. Bez speparatora.
| Głębokość: | 75 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Karton |
| Numer artykułu producenta: | 51 60 035 |
| Szerokość: | 75 mm |
| Temperatura min.: | -80 °C |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 75 x 75 mm |
| Wysokość: | 50 mm |
| Z wkładką siatkową: | Nie |