Kriopojemniki Ratiolab, 1/2, 133 x 67
Treść:
10
Numer produktu:
9405830
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki Ratiolab, 1/2, 133 x 67"
W celu zoptymalizowania sposobu przechowywania próbek oferujemy kriopojemniki o 1/2 ich nominalnej poj. Wykonane z odpornego na zamarzanie, wodoodpornego, pokrytego tworzywem sztucznym kartonu. Do przechowywania probówek, dostępne z pokrywą w kolorze białym.
| Głębokość: | 67 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Karton |
| Numer artykułu producenta: | 51 60 028 |
| Szerokość: | 134 mm |
| Temperatura min.: | -80 °C |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 134 x 67 mm |
| Wysokość: | 50 mm |
| Z wkładką siatkową: | Nie |