Kriopojemniki, PC
Treść:
1
Numer produktu:
9400949
Informacje dot. produktu "Kriopojemniki, PC"
Stabilne, autoklawowalne. Odporność termiczna od -196 do 121 °C. Typ 5050 to pojemniki z przezroczystą pokrywą z PC, bez kratki i separatora. Przeznaczone do przechowywania probówek i pojemników różnych rozmiarów.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla Ø probówek: | 13,5 mm |
| Głębokość: | 133 mm |
| Materiał: | PC |
| Numer artykułu producenta: | 5050-0001 |
| Szerokość: | 133 mm |
| Temperatura min.: | -196 °C |
| Typ: | 5050 |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 133 x 133 mm |
| Wysokość: | 52 mm |
| Z wkładką siatkową: | Nie |
