Kontrolery próżni VACUU·VIEW
Treść:
1
Numer produktu:
6268864
Informacje dot. produktu "Kontrolery próżni VACUU·VIEW"
Kombinowany próżniomierz zgrubny i dokładny VACUU-VIEW rozszerzony pracuje również w szczególnie szerokim zakresie pomiarowym od ciśnienia atmosferycznego do 10-3 mbar. Odporne chemicznie połączenie ceramicznego czujnika membranowego i pokrytego powłoką ceramiczną czujnika Piraniego umożliwia niezawodne pomiary próżni w całym zakresie pomiarowym od ciśnienia atmosferycznego do 10-3 mbar. Precyzja i odporność chemiczna w szczególnie szerokim zakresie pomiarowym, jeden przyrząd pomiarowy do procesów w niskiej i średniej próżni. Podświetlany wyświetlacz ciśnienia w obu urządzeniach ułatwia odczytanie mierzonych wartości.
- Kompaktowa konstrukcja ze zintegrowaną technologią czujników, praktyczna możliwość umieszczenia w laboratorium i na stanowisku procesowym
- Odporne na chemikalia, wytrzymałe czujniki próżniowe, długa żywotność nawet przy agresywnych chemikaliach
- Wysoka dokładność, spełnia najwyższe wymagania dotyczące precyzyjnych wartości porównawczych
- Wyświetlacz z menu, łatwe ustawienie opcji wyświetlania, takich jak jednostka ciśnienia
- Kompatybilny z jednostką wyświetlającą DCP 3000 i kontrolerem próżni CVC 3000 lub VACUU-SELECT
- Dostarczane w stanie gotowym do podłączenia wraz z zasilaczem wtykowym.
| Ciężar: | 190 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±15 % wskazanej wartości w zakresie od 0,01 ... 5 mbar, ±3 mbar dla > 5 mbar |
| Głębokość: | 50 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. wartość zmierzona: | 1100 mbar |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 10 °C |
| Min. wartość pomiarowa: | 0.001 mbar |
| Numer artykułu producenta: | 20683210 |
| Szerokość: | 62 mm |
| Typ: | VACUU·VIEW extended |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 62 x 50 x 103 mm |
| Wysokość: | 103 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.001 ... 1,100 mbar |
| Zasilanie: | 100 ... 230 V, 50/60 Hz |