Kontrolery próżni VACUU·VIEW
Treść:
1
Numer produktu:
6268865
Informacje dot. produktu "Kontrolery próżni VACUU·VIEW"
Kontroler próźni VACUU-VIEW pokrywa zakres pomiarowy od ciśnienia atmosferycznego do 0,1 mbar ze szczególnie wysoką precyzją. Z chemicznie odporną ceramiczną membraną czujnika do pomiaru w zakresie surowej próżni. Zastosowane ciśnienie bezwzględne jest mierzone niezależnie od rodzaju gazu z wykorzystaniem zasady pomiaru pojemnościowego. Najwyższa precyzja i odporność chemiczna w zakresie pomiarowym od ciśnienia atmosferycznego do 0,1 mbar, idealny do wszystkich procesów w surowej próżni. Podświetlany wyświetlacz ciśnienia w obu urządzeniach ułatwia odczytanie mierzonych wartości.
- Kompaktowa konstrukcja ze zintegrowaną technologią czujników, praktyczna możliwość umieszczenia w laboratorium i na stanowisku procesowym
- Odporne na chemikalia, wytrzymałe czujniki próżniowe, długa żywotność nawet przy agresywnych chemikaliach
- Wysoka dokładność, spełnia najwyższe wymagania dotyczące precyzyjnych wartości porównawczych
- Wyświetlacz z menu, łatwe ustawienie opcji wyświetlania, takich jak jednostka ciśnienia
- Kompatybilny z jednostką wyświetlającą DCP 3000 i kontrolerem próżni CVC 3000 lub VACUU-SELECT
- Dostarczane w stanie gotowym do podłączenia wraz z zasilaczem wtykowym.
| Ciężar: | 190 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±1 mbar |
| Głębokość: | 50 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. wartość zmierzona: | 1100 mbar |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 10 °C |
| Min. wartość pomiarowa: | 0.1 mbar |
| Numer artykułu producenta: | 20683220 |
| Szerokość: | 62 mm |
| Typ: | VACUU·VIEW |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH/US/AUS/CN |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 62 x 50 x 103 mm |
| Wysokość: | 103 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.1 ... 1,100 mbar |
| Zasilanie: | 100 ... 230 V, 50/60 Hz |