Konduktometry Eutech™ CON 150 Kit
Treść:
1
Numer produktu:
6284907
Informacje dot. produktu "Konduktometry Eutech™ CON 150 Kit"
Najlepszy wodoodporny miernik przewodności.
Dostawa obejmuje: Miernik, sondę konduktometryczną (K = 1,0), Grip Clip™, 2 baterie AA, wytrzymałą walizkę, roztwory kalibracyjne (wzorce KCl 1 x 1413 µS, 12,88 mS, 84 µS i 1 x dejonizowana woda, każda but. po 60 mL)
- Duży, trzyliniowywyświetlacz LCD, ekranowy pomiar przewodnictwa lub TDS z temperaturą, jak również efektywnością komórki
- Wbudowana pamięć umożliwia przechowywanie do 150 pomiarów wraz z temperaturą
- Regulowany współczynnik temperaturowy, ustawiony na 0,0 %, aby spełnić wymagania USP dla pomiarów bez kompensacji
- Akustyczny wskaźnik konieczności ponownej kalibracji
- Zasilanie bateriami AA lub możliwość użyciaopcjonalnego zasilacza sieciowego
- Kalibracjaza pomocą automatycznych norm lub ręcznie, w jednym punkcie we wszystkich zakresach lub w wielu punktach (jeden punkt kalibracji na każdy zakres przewodnictwa)
- Wskaźnik gotowości, ręczna lub automatyczna funkcja pomiaru i opcjonalna funkcja automatycznego wyłączania
- Regulowany współczynnik konwersji przewodności do TDS od 0,4 do 1,0
- Zawiera innowacyjny uchwyt Grip-Clip™, szybko i łatwo zabezpiecza elektrodę na zlewce lub pojemniku
Dostawa obejmuje: Miernik, sondę konduktometryczną (K = 1,0), Grip Clip™, 2 baterie AA, wytrzymałą walizkę, roztwory kalibracyjne (wzorce KCl 1 x 1413 µS, 12,88 mS, 84 µS i 1 x dejonizowana woda, każda but. po 60 mL)
| Baterii/akumulatora: | 2 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 0.5 kg |
| Dokładność TDS: | ±1 % pełnej skali |
| Dokładność przewodności: | ±1 % pełnej skali |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 200 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie/ręcznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Numer artykułu producenta: | ECCONWP15003K |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Przewodność: | 0 ... 200 mS |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Rozdzielczość TDS: | 0,01 ppm ... 0,1 ppt |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,01 µS ... 0,1 mS |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Szerokość: | 83 mm |
| Temperatura: | -10 ... 110 °C |
| Typ: | CON 150 Kit |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 83 x 200 x 57 mm |
| Wysokość: | 57 mm |
| Zakres TDS: | 0 ... 200 ppt |
