Konduktometry Eutech™ CON150 / CON450
Treść:
1
Numer produktu:
6282321
Informacje dot. produktu "Konduktometry Eutech™ CON150 / CON450"
Najlepszy wodoodporny miernik przewodności.
Dodatkowe funkcje CON450
Dostawa obejmuje: Miernik, sondę konduktometryczną (K = 1,0), Grip Clip ä, 2 baterie AA, wytrzymałą walizkę, roztwory kalibracyjne (wzorce KCl 1 x 1413 µS, 12,88 mS, 84 µS i 1 x dejonizowana woda, każda but. po 60 mL). CON45003K dodatkowo z kablem USB
- Duży, trzyliniowywyświetlacz LCD, ekranowy pomiar przewodnictwa lub TDS z temperaturą, jak również efektywnością komórki
- Wbudowana pamięć umożliwia przechowywanie do 150 pomiarów wraz z temperaturą
- Regulowany współczynnik temperaturowy, ustawiony na 0,0%, aby spełnić wymagania USP dla pomiarów bez kompensacji
- Akustyczny wskaźnik konieczności ponownej kalibracji
- Zasilanie bateriami AA lub możliwość użyciaopcjonalnego zasilacza sieciowego
- Kalibracjaza pomocą automatycznych norm lub ręcznie, w jednym punkcie we wszystkich zakresach lub w wielu punktach (jeden punkt kalibracji na każdy zakres przewodnictwa)
- Wskaźnik gotowości, ręczna lub automatyczna funkcja pomiaru i opcjonalna funkcja automatycznego wyłączania
- Regulowany współczynnik konwersji przewodności do TDS od 0,4 do 1,0
- Zawiera innowacyjny uchwyt Grip-Clip ™, szybko i łatwo zabezpiecza elektrodę na zlewce lub pojemniku
Dodatkowe funkcje CON450
- Podświetlany wyświetlacz
- Wbudowana pamięć umożliwia przechowywanie do 500 zestawów danych,wyjście USB i RS232
- Wbudowany zegar czasu rzeczywistego,zapisane danekalibracyjne z datą i czasemspełniają normy dla GLP (Good Laboratory Practices)
Dostawa obejmuje: Miernik, sondę konduktometryczną (K = 1,0), Grip Clip ä, 2 baterie AA, wytrzymałą walizkę, roztwory kalibracyjne (wzorce KCl 1 x 1413 µS, 12,88 mS, 84 µS i 1 x dejonizowana woda, każda but. po 60 mL). CON45003K dodatkowo z kablem USB
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiaru przewodności: Rozdzielczość: Dokładność: | 0 … 200 mS 0,01 µS … 0,1 mS ±1 % w pełnej skali |
| Kalibracja przewodności: | Automatyczna / ręczna, 1 punkt na zakres |
| Zakres TDS: Rozdzielczość: Dokładność: | 0 … 200 ppt (współczynnik TDS 1,0) 0,01 ppm … 100 ppm ± 1% w pełnej skali |
| Kalibracja TDS: | Ręczna, 1 punkt na zakres |
| Zakres zasolenia (tylko CON450): Rozdzielczość: Dokładność: | 0 … 50000 ppm 0,01 ± 1% w pełnej skali |
| Kalibracja zasolenia: | Ręczna, 1 punkt |
| Zakres temperatury: Rozdzielczość: Dokładność: | -10,0 … 110,0 °C 0,1 °C ±0,5 °C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): Ciężar: | 83 x 200 x 57 mm 500 g |
| Zasilanie (CON450 / CON150): | Dołączone 2 baterie AA, 300 h / 500 h ciągłego użytkowania, zasilacz sieciowy (opcjonalny) |
| Stopień ochrony: | IP 67 |
| Gwarancja: | 3 lata na miernik |
| Baterii/akumulatora: | 2 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 0.5 kg |
| Dokładność TDS: | ±1 % pełnej skali |
| Dokładność przewodności: | ±1 % pełnej skali |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C |
| Dokładność zasolenia: | ±1 % pełnej skali |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 200 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie/ręcznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Numer artykułu producenta: | ECCONWP45003K |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Przewodność: | 0 ... 200 mS |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Rozdzielczość TDS: | 0,01 ppm ... 0,1 ppt |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,01 µS ... 0,1 mS |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Rozdzielczość zasolenia: | 0.01 ppt |
| Szerokość: | 83 mm |
| Temperatura: | -10 ... 110 °C |
| Typ: | CON 450 Kit |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 83 x 200 x 57 mm |
| Wysokość: | 57 mm |
| Zakres TDS: | 0 ... 200 ppt |
| Zasolenie: | 0 ... 50 ppt |
| Złącza: | RS232, USB |