Konduktometr Eutech™ ECTestr 11+
Treść:
1
Numer produktu:
6227067
Informacje dot. produktu "Konduktometr Eutech™ ECTestr 11+"
Wodoodporne i wytrzymałe konduktometry z ręcznym lub automatycznym wyborem zakresu pomiarowego. Nadaje się do pomiaru wody czystej i ścieków, np. przy uzdatnianiu wody i w rolnictwie.
- Wymienny element czujnika ze stali nierdzewnej SS316
- ECTestr® 11+ z elektrodą kubkową
- Do 3 zakresów pomiarowych
- Do 3 punktów kalibracji z opcją auto/manual
- Automatyczny lub ręczny wybór zakresu pomiarowego
- Z wyświetlaczem temperatury
- Ustawienia kalibracji są zachowywane nawet po wyczerpaniu baterii
- Wodo- i pyłoszczelna obudowa
- Duży wyświetlacz LCD
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, LR44 |
|---|---|
| Ciężar: | 90 g |
| Dokładność przewodności: | ±1 % zakresu pomiarowego |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | ECTEST11PLS |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Przewodność: | 0 ... 200,0 µS/cm, 0 ... 2000 µS/cm, 0 ... 20,00 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,1 µS/cm/1 µS/cm/0,01 mS/cm |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Typ: | ECTestr 11+ |
| UNSPSC: | 41-11-56-00 |