Konduktometr Eutech™ ECTestr 11+ / ECTestr 11
Treść:
1
Numer produktu:
7910544
Informacje dot. produktu "Konduktometr Eutech™ ECTestr 11+ / ECTestr 11"
Wodoodporne i wytrzymałe konduktometry z ręcznym lub automatycznym wyborem zakresu pomiarowego. Nadaje się do pomiaru wody czystej i ścieków, np. przy uzdatnianiu wody i w rolnictwie.
- Wymienny element czujnika ze stali nierdzewnej SS316
- ECTestr® 11 z elektrodą trzpieniową, ECTestr® 11+ z elektrodą kubkową
- Do 3 zakresów pomiarowych, ECTestr® 11 z 2 zakresami pomiarowymi
- Do 3 punktów kalibracji z opcją auto/manual, ECTestr® 11 z 2 punktami kalibracji
- Automatyczny lub ręczny wybór zakresu pomiarowego
- Z wyświetlaczem temperatury
- Ustawienia kalibracji są zachowywane nawet po wyczerpaniu baterii
- Wodo- i pyłoszczelna obudowa
- Duży wyświetlacz LCD
| Specyfikacja | ECTestr®11+ // ECTestr®11 |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 200,0 µS/cm //- 0 ... 2000 µS/cm // 0 ... 2000 µS/cm 0 ... 20,00 mS/cm // 0 ... 20,00 mS/cm |
| Rozdzielczość: | 0,1 µS/cm // - 1 µS/cm // 10 µS/cm 0,01 mS/cm // 0,10 mS/cm |
| Dokładność: | ±1 % zakresu pomiarowego |
| Punkty kalibracji automatyczne / ręczne: | 3 / 3 // 2 / 2 |
| Zakres temperatur: | 0 … 50 °C |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Zakresu kalibracji temperatur: | ±5 °C |
| Zasilanie: | 4 x baterie 1,5 V A76 |
| Klasa ochrony: | IP 67 |
| Wymiary (W x D): | 165 x 38 mm |
| Ciężar: | 90 g |
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, LR44 |
|---|---|
| Ciężar: | 90 g |
| Dokładność przewodności: | ±1 % zakresu pomiarowego |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | ECTEST11 |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Przewodność: | 0 ... 2000 µS/cm, 0 ... 20.00 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość przewodności: | 10 µS/cm/0.10 mS/cm |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Typ: | ECTestr 11 |
| UNSPSC: | 41115609 |