Konduktomer Eutech™ COND 6+
Treść:
1
Numer produktu:
6281845
Informacje dot. produktu "Konduktomer Eutech™ COND 6+"
Solidny i oszczędny, łatwy w obsłudze o wysokiej wydajności. Poręczny miernik o klasie bezpieczeństwa IP54 jest odporny na zachlapania, wyposażony w naczynko konduktometryczne z automatyczną funkcją kompensacji temperatury.
Zakres dostawy:
COND 6+: Konduktometr, naczynko konduktometryczne CONSEN91B, uchwyt elektrody Grip-Clip, baterie
COND 6+K: Konduktometr, naczynko konduktometryczne CONSEN91B, 1 x roztwór kaliobracyjny KCl: 84 μS/cm, 1413 μS/cm i 12,88 mS/cm, 1 x dejonizowana woda do płukania, uchwyt elektrody Grip-Clip, baterie, twarda walizka transportowa
- 5-punktowa kalibracja z ± 1% dokładnością w pełnej skali
- Opcja szybkiej, łatwej kalibracji automatycznej lub dostosowanej do potrzeb kalibracji ręcznej
- Automatyczne określanie przewodności / pomiarów TDS w celu szybkiej reakcji i najlepszej rozdzielczości w szerokim zakresie pomiarowym
- Łatwy do odczytu wyświetlacz
- Dostępny w wersji z plastikową walizką
- Automatyczne wyłączanie
Zakres dostawy:
COND 6+: Konduktometr, naczynko konduktometryczne CONSEN91B, uchwyt elektrody Grip-Clip, baterie
COND 6+K: Konduktometr, naczynko konduktometryczne CONSEN91B, 1 x roztwór kaliobracyjny KCl: 84 μS/cm, 1413 μS/cm i 12,88 mS/cm, 1 x dejonizowana woda do płukania, uchwyt elektrody Grip-Clip, baterie, twarda walizka transportowa
| Zakres przewodności: | 0 µS/cm ... 200 mS/cm |
| Rozdzielczość: | 0,05 % pełnej skali |
| Dokładność: | ± 1% pełnej skali; ± 1 cyfra znacz. |
| Zakres temperatury: Rodzielczość: Dokładność: | 0.0 ... 100.0 °C 0.1 °C ±0.5 °C |
| Zasilanie: | Baterie alk. 4 x 1,5 V AAA, 500 h |
| Wymiary (szer. X gł. X wys.): Ciężar: | 85 x 157 x 42 mm 255 g |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 54 |
| Gwarancja: | 3 lata na miernik |
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 255 g |
| Dokładność przewodności: | ±1 % pełnej skali ±1 cyfra znacz. |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 157 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie/ręcznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | ECCON603PLUS |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Przewodność: | 0 µS/cm ... 200 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,05 % pełnej skali |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Szerokość: | 85 mm |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Typ: | COND 6+ |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 85 x 157 x 42 mm |
| Wysokość: | 42 mm |