Konduktomer Eutech™ COND 6+ Kit
Treść:
1
Numer produktu:
6263037
Informacje dot. produktu "Konduktomer Eutech™ COND 6+ Kit"
Solidny i oszczędny, łatwy w obsłudze o wysokiej wydajności. Poręczny miernik o klasie bezpieczeństwa IP54 jest odporny na zachlapania, wyposażony w naczynko konduktometryczne z automatyczną funkcją kompensacji temperatury.
Zakres dostawy: Konduktometr, naczynko konduktometryczne CONSEN91B, 1 x roztwór kaliobracyjny KCl: 84 μS/cm, 1413 μS/cm i 12,88 mS/cm, 1 x dejonizowana woda do płukania, uchwyt elektrody Grip-Clip, baterie, twarda walizka transportowa
- 5-punktowa kalibracja z ±1 % dokładnością w pełnej skali
- Opcja szybkiej, łatwej kalibracji automatycznej lub dostosowanej do potrzeb kalibracji ręcznej
- Automatyczne określanie przewodności w celu szybkiej reakcji i najlepszej rozdzielczości w szerokim zakresie pomiarowym
- Łatwy do odczytu wyświetlacz
- Automatyczne wyłączanie
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 255 g |
| Dokładność przewodności: | ±1 % pełnej skali ±1 cyfra znacz. |
| Dokładność temperatury: | ±0,5 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 157 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Kompensacja temperatury: | Automatycznie/ręcznie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | ECCON603PLUSK |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Przewodność: | 0 µS/cm ... 200 mS/cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość przewodności: | 0,05 % pełnej skali |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1 °C |
| Szerokość: | 85 mm |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Typ: | COND 6+ Kit |
| UNSPSC: | 41115609 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 85 x 157 x 42 mm |
| Wysokość: | 42 mm |