Koncentratory próżniowe, Concentrator plus™
Treść:
1
Numer produktu:
9776623
Informacje dot. produktu "Koncentratory próżniowe, Concentrator plus™"
Zastosowana technologia podgrzewania optymalizuje proces odparowywania. Niezależnie od wybranej konfiguracji koncentracja (np. białek DNA i RNA) przebiega szybko, wydajnie i jednocześnie delikatnie.
Zastosowana technologia podgrzewania optymalizuje proces odparowywania. Niezależnie od wybranej konfiguracji koncentracja (np. białek DNA i RNA) przebiega szybko, wydajnie i jednocześnie delikatnie.
| Ciężar: | 16.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 0.2 ... 50 ml tubes, microplates, PCR plates |
| Głębokość: | 370 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 1400 1/min |
| Moc znamionowa: | 150 W |
| Numer artykułu producenta: | 5305000100 |
| Prędkość: | 1,400 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 330 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 330 x 370 x 230 mm |
| Wysokość: | 230 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |