Koncentratory próżniowe, Concentrator plus™
Treść:
1
Numer produktu:
9776622
Informacje dot. produktu "Koncentratory próżniowe, Concentrator plus™"
Zastosowana technologia podgrzewania optymalizuje proces odparowywania. Niezależnie od wybranej konfiguracji koncentracja (np. białek DNA i RNA) przebiega szybko, wydajnie i jednocześnie delikatnie.
Zastosowana technologia podgrzewania optymalizuje proces odparowywania. Niezależnie od wybranej konfiguracji koncentracja (np. białek DNA i RNA) przebiega szybko, wydajnie i jednocześnie delikatnie.
| Ciężar: | 31.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 0.2 ... 50 ml tubes, microplates, PCR plates |
| Głębokość: | 580 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 1400 |
| Moc znamionowa: | 350 W |
| Numer artykułu producenta: | 5305000509 |
| Próżnia końcowa: | 20 mbar |
| Prędkość: | 1,400 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 330 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 330 x 580 x 290 mm |
| Wysokość: | 290 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |