Kompaktowe biurety automatyczne, szkło bursztynowe, klasa AS, BLAUBRAND®, wraz z butlą z PE
Treść:
1
Numer produktu:
4668800
Informacje dot. produktu "Kompaktowe biurety automatyczne, szkło bursztynowe, klasa AS, BLAUBRAND®, wraz z butlą z PE"
Szybki demontaż i łatwe czyszczenie. Wszystkie poszczególne elementy są wymienne. Wszystkie biurety automatyczne BLAUBRAND® są dostarczane z numerem partii i towarzyszącym jej certyfikatem partii w oryginalnym opakowaniu. Na życzenie dostępne są również z certyfikatem indywidualnym, certyfikatem indywidualnym USP lub certyfikatem kalibracji DAkkS.
- Odłączany korek z PTFE
- DIN EN ISO 385
- Oznaczenie DE-M
- Kalibrowane na wylew (TD, Ex)
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Materiał kurka: | Kran PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 23870 |
| Objętość nominalna biurety: | 10 ml |
| Podziałka: | 0.02 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Biały |
| Tolerancja: | 0.02 ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |