Kompaktowe biurety automatyczne, szkło bursztynowe, klasa AS, BLAUBRAND®
Treść:
1
Numer produktu:
4668803
Informacje dot. produktu "Kompaktowe biurety automatyczne, szkło bursztynowe, klasa AS, BLAUBRAND®"
Szybkie do demontażu i łatwe do czyszczenia. Wszystkie poszczególne elementy są wymienne. Wszystkie biurety Blaubrand® są dostarczane z numerem serii i certyfikatem serii w każdym opakowaniu. Na życzenie dostępne są również z indywidualnym certyfikatem, z indywidualnym certyfikatem USP lub certyfikatem kalibracji DAkkS.
- Kran PTFE
- Oznaczenie DE-M
- DIN EN ISO 385
- Wzorcowane na wylew (TD, Ex)
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Materiał kurka: | Kran PTFE |
| Numer artykułu producenta: | 23939 |
| Objętość nominalna biurety: | 10 ml |
| Podziałka: | 0.02 ml |
| Tolerancja: | 0.02 ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |