Komory suszące i grzewcze ED Avantgarde.Line
Treść:
1
Numer produktu:
6312919
Informacje dot. produktu "Komory suszące i grzewcze ED Avantgarde.Line"
Komory suszące i grzewcze są odpowiednie do rutynowych zadań suszenia i sterylizacji z jednorodnym rozkładem temperatury.
- Wysoka dokładność temperatury dzięki technologii APT.line™
- Elektromechaniczne sterowanie klapą powietrza wylotowego
- Komory o pojemności do 115 l można ustawiać jedna na drugiej
- Ergonomiczna konstrukcja uchwytu
- Złącze USB do rejestracji danych
- Klasa 2 zintegrowane, niezależne, regulowane zabezpieczenie temperaturowe (DIN 12880) z alarmem wizualnym
- Z naturalną konwekcją
- Regulator z wyświetlaczem LCD
| Ciężar: | 39 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 380 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 565 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 4 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 1050 W |
| Numer artykułu producenta: | 9010-0333 UK |
| Pojemność nominalna: | 57 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,4 K (150 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 360 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 560 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 300 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | ED 56 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41104510 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 360 x 380 x 420 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 560 x 565 x 625 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 420 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 625 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |