Suszarka laboratoryjna ED-S Solid.Line
Treść:
1
Numer produktu:
4705563
Informacje dot. produktu "Suszarka laboratoryjna ED-S Solid.Line"
Komory suszące i grzewcze nadają się do suszenia i przechowywania w cieple w badaniach i zapewnieniu jakości.
Naturalna konwekcja zapewnia równomierny rozkład temperatury.
- Łatwa obsługa
- Dokładna kontrola temperatury
- Proste i ergonomiczne otwieranie drzwi
- Technologia komory podgrzewania APT.line™
- Regulowana klapa powietrza wylotowego
- Sterownik z funkcją timera
- Klasa 2 zintegrowane, niezależne, regulowane urządzenie bezpieczeństwa temperatury (DIN 12880) z alarmem wizualnym
| Ciężar: | 36 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 350 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 577 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 120 V |
| Maks. Temperatura: | 250 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 3 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 1150 W |
| Numer artykułu producenta: | 9090-0015 |
| Pojemność nominalna: | 62 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,8 K (150 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 400 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 614 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+7 ... 250 °C |
| Temperatura min.: | +7 °C |
| Typ: | ED-S 56UL |
| Typ wtyczki: | US |
| UNSPSC: | 41104510 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 400 x 350 x 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 614 x 577 x 625 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 440 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 625 mm |
| Zasilanie: | 120 V, 60 Hz |
| Z timerem: | Tak |