Komora rękawicowa Air Stream, PMMA
Treść:
1
Numer produktu:
6312314
Informacje dot. produktu "Komora rękawicowa Air Stream, PMMA"
Przedni panel posiada dwa porty rękawicowe, w którym znajdują się rękawice o rozmiarze 9. Z tyłu komory, w górnej części zarówno po lewej i prawej stronie, znajdują się dwa wejścia kablowe. Komora transferowa posiada dwie pary drzwi. Drzwi zewnętrzne zaopatrzone są w zamek, który zapobiega przypadkowemu otwarciu w czasie pracy. Przy otwieraniu drzwi wewnętrznych, wysuwa się taca, co ułatwia wyjmowanie włożonych produktów.
Rama aluminiowa z panelami wykonanymi ze szkła akrylowego (PMMA), panel bazowy z polietylenu. Z rękawicami z gumy naturalnej. Wbudowany filtr HEPA w górnej części dla zapewnienia wysokiej czystości powietrza w miejscu pracy. Manometr do wyświetlania stopnia nasycenia filtra. Gniazda rurowe wykonane z PE są dołączone do dostawy w celu konwersji do różnych trybów pracy: cyrkulacji powietrza wewnętrznego, nawiewu świeżego powietrza i wywiewu. Wymienny wkład filtrujący. Bezobsługowy i bezawaryjny silnik.
| Ciężar: | 42 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnątrz komór transferowych: | 320 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 540 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 660 mm |
| Liczba komór transferowych: | 1 |
| Liczba otworów wlotowych: | 2 |
| Maks. Obciążenie: | 24 kg |
| Maks. ładowność komór transferowych: | 3 kg |
| Materiał: | PMMA |
| Numer artykułu producenta: | V 1745-08 |
| Szerokość wewnątrz komór transferowych: | 220 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 850 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1210 mm |
| Typ: | Air Stream |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 850 x 540 x 650 mm |
| Wymiary wewnętrzne komór transferowych (szer. x gł. x wys.): | 220 x 320 x 275 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,210 x 660 x 1,015 mm |
| Wysokość wewnątrz komór transferowych: | 275 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 650 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1015 mm |