Komora rękawicowa Vitrum, szkło borokrzemowe 3.3
Treść:
1
Numer produktu:
6266223
Informacje dot. produktu "Komora rękawicowa Vitrum, szkło borokrzemowe 3.3"
Przedni panel posiada dwa porty rękawicowe, w którym znajdują się rękawice o rozmiarze 9. Z tyłu komory, w górnej części zarówno po lewej i prawej stronie, znajdują się dwa wejścia kablowe. Komora transferowa posiada dwie pary drzwi. Drzwi zewnętrzne zaopatrzone są w zamek, który zapobiega przypadkowemu otwarciu w czasie pracy. Przy otwieraniu drzwi wewnętrznych, wysuwa się taca, co ułatwia wyjmowanie włożonych produktów.
Rama aluminiowa z panelami wykonanymi ze szkła borokrzemowego 3.3. Miejsce pracy wykonane jest z materiałów o dobrej odporności chemicznej (aluminium, stal nierdzewna, szkło borokrzemowe) do pracy z agresywnymi produktami. Z rękawicami z gumy naturalnej. Miejsce pracy z dwoma złączkami do napełniania gazem i napowietrzania oraz 2 x 5 m rurki PVC do napełniania gazem i 2 x 5 m rurki napowietrzania PE. Komora transferowa z dwojgiem drzwi, drzwi zewnętrzne z zatrzaskiem zapobiegającym przypadkowemu otwarciu, taca przesuwa się do komory roboczej z otwarciem drzwi wewnętrznych.
| Ciężar: | 36 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnątrz komór transferowych: | 320 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 540 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 600 mm |
| Liczba komór transferowych: | 1 |
| Liczba otworów wlotowych: | 2 |
| Maks. Obciążenie: | 40 kg |
| Maks. ładowność komór transferowych: | 3 kg |
| Materiał: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | V 1986-08 |
| Szerokość wewnątrz komór transferowych: | 220 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 850 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1210 mm |
| Typ: | Vitrum |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 850 x 540 x 650 mm |
| Wymiary wewnętrzne komór transferowych (szer. x gł. x wys.): | 220 x 320 x 275 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,210 x 600 x 700 mm |
| Wysokość wewnątrz komór transferowych: | 275 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 650 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 700 mm |