Kolumny NUCLEOGEL® SUGAR 810 H
Treść:
1
Numer produktu:
4002276
Informacje dot. produktu "Kolumny NUCLEOGEL® SUGAR 810 H"
Sulfonowane żywice polistyren / diwinylobenzen w różnych postaciach jonowych.
Rozdzielanie odbywa się wg mechanizmu wykluczania jonów, wymiany jonów, wykluczania sitowego, wymiany ligandów oraz chromatografii w normalnym i odwróconym układzie faz.
Kolumny typu Valco. Rozdział cukrów, hydroksycukrów i kwasów organicznych - USP L17. Faza ruchoma: 0,01 N H2SO4.
Rozdzielanie odbywa się wg mechanizmu wykluczania jonów, wymiany jonów, wykluczania sitowego, wymiany ligandów oraz chromatografii w normalnym i odwróconym układzie faz.
| Długość: | 300 mm |
|---|---|
| Eluent w kolumnie: | Kwas siarkowy |
| Klasyfikacja USP: | L17 |
| Końcówka: | Nie |
| Maks. odporność na temperaturę: | 90 °C |
| Metoda: | analityczna |
| Numer artykułu producenta: | 719574 |
| Objętość kolumny: | 14.3 ml |
| Typ cząstek: | W pełni porowaty |
| Ø wewnętrzna: | 7.8 mm |