Kolumny ochronne do kolumn NUCLEOGEL® SUGAR 810 H
Treść:
2
Numer produktu:
4002277
Informacje dot. produktu "Kolumny ochronne do kolumn NUCLEOGEL® SUGAR 810 H"
Sulfonowane żywice polistyren / diwinylobenzen w różnych postaciach jonowych.
Rozdzielanie odbywa się wg mechanizmu wykluczania jonów, wymiany jonów, wykluczania sitowego, wymiany ligandów oraz chromatografii w normalnym i odwróconym układzie faz.
Kolumny ochronne tego typu wymagają uchwytu CC 30 mm.
Rozdzielanie odbywa się wg mechanizmu wykluczania jonów, wymiany jonów, wykluczania sitowego, wymiany ligandów oraz chromatografii w normalnym i odwróconym układzie faz.
| Długość: | 30 mm |
|---|---|
| Eluent w kolumnie: | Kwas siarkowy |
| Klasyfikacja USP: | L17 |
| Końcówka: | Nie |
| Maks. odporność na temperaturę: | 90 °C |
| Materiał kolumny: | Stal nierdzewna |
| Metoda: | analityczna |
| Numer artykułu producenta: | 719575 |
| Typ cząstek: | W pełni porowaty |
| Ø wewnętrzna: | 4 mm |