Kolby Erlenmeyer'a, DURAN®, z zakrętką
Treść:
1
Numer produktu:
9141244
Informacje dot. produktu "Kolby Erlenmeyer'a, DURAN®, z zakrętką"
Szyjka z gwintem DIN. Dostarczane z zakrętką z PBT. Możliwość sterylizacji w autoklawie (do 180°C). Należy sterylizować z poluzowaną zakrętką. Z przybliżoną podziałką. Idealne do przechowywania lub prowadzenia hodowli. Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Z nadrukowanym numerem serii. Certyfikat serii dostępny na stronie internetowej producenta.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL32 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 218034452 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 180 mm |
| Ø dna: | 105 mm |