Kolby Erlenmeyer'a Nalgene™, PC, z zakrętką
Treść:
1
Numer produktu:
9141403
Informacje dot. produktu "Kolby Erlenmeyer'a Nalgene™, PC, z zakrętką"
Z podziałką. Z zakrętką z PP. Autoklawowalne.
Po wielokrotnym autoklawowaniu traci wytrzymałość mechaniczną. Odkręcić zakrętkę przed autoklawowaniem.
Po wielokrotnym autoklawowaniu traci wytrzymałość mechaniczną. Odkręcić zakrętkę przed autoklawowaniem.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PC |
| Numer artykułu producenta: | 4108-0125 |
| Pojemność nominalna: | 125 ml |
| Rozmiar zakrętki: | 33 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 119 mm |
| Ø dna: | 67 mm |
| Ø szyi: | 37 mm |