Kitchen balances FGE | Type: FGE 10K-3
Treść:
1
Numer produktu:
4711778
Informacje dot. produktu "Kitchen balances FGE | Type: FGE 10K-3"
| Baterii/akumulatora: | 3 x 1.5 V, AAA, AlMn |
|---|---|
| Ciężar: | 0.50 kg |
| Czytelność: | 1 g |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 250 mm |
| Głębokość szalki: | 205 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. obciążenie: | 15 kg |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Materiał płyty ważącej: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | FGE 10K-3 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Powtarzalność: | 20 g |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| System elektrochemiczny: | AlMn |
| Szalka (szer. x gł.): | 272 x 205 mm |
| Szerokość: | 272 mm |
| Szerokość szalki: | 272 mm |
| Typ: | FGE 10K-3 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 272 x 250 x 22 mm |
| Wysokość: | 22 mm |