Kitchen balances FGE, pack of 5 | Type: FGE 5K-3S05
Treść:
5
Numer produktu:
6318873
Informacje dot. produktu "Kitchen balances FGE, pack of 5 | Type: FGE 5K-3S05"
| Baterii/akumulatora: | 2 x CR2032, Litowe |
|---|---|
| Ciężar: | 1.8 kg |
| Czytelność: | 1 g |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 230 mm |
| Głębokość szalki: | 230 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. obciążenie: | 5000 g |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Materiał płyty ważącej: | Akryl |
| Numer artykułu producenta: | FGE 5K-3S05 |
| Oznaczenie IEC: | CR2032 |
| Powtarzalność: | 15 g |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Szalka (szer. x gł.): | 152 x 230 mm |
| Szerokość: | 152 mm |
| Szerokość szalki: | 152 mm |
| Typ: | FGE 5K-3S05 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 152 x 230 x 15 mm |
| Wysokość: | 15 mm |