Inkubatory z wytrząsaniem, ES-20 / ES-80
Treść:
1
Numer produktu:
6251451
Informacje dot. produktu "Inkubatory z wytrząsaniem, ES-20 / ES-80"
Stabilne i niezawodne inkubatory z wytrząsarką o ruchu okrężnym, do energicznego i równomiernego mieszania próbek w różnych naczyniach. Dedykowane do aplikacji z zakresu Life Science w tym: hodowli komórkowych w kolbach, ekstrakcji próbek tkanek w warunkach fizjologicznych, mieszania mediów biologicznych, hodowli E.coli oraz procesów przygotowania próbek w badaniach bioluminescencji.
- Prędkość regulowana w zakresie od 50 do 250 obr./min
- Cyfrowa kontrola czasu, temperatury i prędkości wytrząsania
- 2-wierszowy, 16 miejscowy wyświetlacz LCD
- Wymienne platformy do pracy z różnymi naczyniami (należy zamawiać osobno)
| Amplituda wstrząsania: | 10 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 13.2 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 340 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 2.5 kg |
| Maks. Temperatura: | 42 °C |
| Maks. prędkość: | 250 1/min |
| Numer artykułu producenta: | ES-20 |
| Prędkość: | 50 ... 250 1/min |
| Prędkość minimalna: | 50 1/min |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 °C |
| Szerokość: | 340 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 42 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | ES-20 |
| UNSPSC: | 41104405 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 340 x 340 x 435 mm |
| Wysokość: | 435 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |