Inkubator z wytrząsaniem i chłodzeniem ES-20/80C
Treść:
1
Numer produktu:
4687488
Informacje dot. produktu "Inkubator z wytrząsaniem i chłodzeniem ES-20/80C "
| Amplituda wstrząsania: | 20 mm |
|---|---|
| Ciężar: | 50 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 620 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 10.6 kg |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. prędkość: | 400 1/min |
| Numer artykułu producenta: | ES-20/80C EU |
| Prędkość: | 50 ... 400 1/min |
| Prędkość minimalna: | 50 1/min |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 °C |
| Szerokość: | 620 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.-12,5 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | -12,5 °C |
| Typ: | ES-20/80C |
| UNSPSC: | 41104405 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 620 x 620 x 510 mm |
| Wysokość: | 510 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |