Inkubatory CO2 ICOmed
Treść:
1
Numer produktu:
6283120
Informacje dot. produktu "Inkubatory CO2 ICOmed"
Inkubator CO2 ICOmed jest idealnym rozwiązaniem: Dzięki buforowanemu bateryjnie ControlCOCKPIT wyświetlacz operacyjny, logowanie i kontrola CO2 pozostają w pełni funkcjonalne nawet w przypadku awarii zasilania. Wszystkie parametry są rejestrowane zgodnie z FDA, a w przypadku przekroczenia indywidualnie ustawionych zakresów dla CO2, O2, temperatury i wilgotności, oprócz alarmu można wysłać powiadomienia na telefon komórkowy. Dzięki zaokrąglonym narożnikom wnętrze jest łatwe do czyszczenia i może być sterylizowane przez 60 minut w temperaturze 180°C (wraz ze wszystkimi czujnikami). Aktywna kontrola wilgotności oferuje optymalną ochronę dla kultur komórkowych i tkankowych. Minimalizuje parowanie we wnętrzu i zapewnia krótkie czasy regeneracji. Każdy inkubator CO2 Memmert ICOmed jest wyrobem medycznym klasy IIa zgodnie z MDD 93/42/EWG do 26 maja 2024 roku zgodnie z przepisami przejściowymi przez (UE) 2017/745 artykuł 120 (2).
Wariant modelu TwinDISPLAY: ControlCOCKPIT z dwoma kolorowymi wyświetlaczami
Szczegółowy opis modelu "TwinDISPLAY" można znaleźć na stronie www.memmert.com.
- w pełni izolowane drzwi ze stali nierdzewnej i ogrzewane wewnętrzne drzwi szklane
Wariant modelu TwinDISPLAY: ControlCOCKPIT z dwoma kolorowymi wyświetlaczami
Szczegółowy opis modelu "TwinDISPLAY" można znaleźć na stronie www.memmert.com.
| CO₂: | 0 ... 20 % |
|---|---|
| Ciężar: | 90 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 400 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 591 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 10 |
| Maks. wilgotność względna: | 93 % |
| Maks. zawartość CO₂: | 20 % |
| Maks. zawartość O₂: | 20 % |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Min. Zawartość CO₂: | 0 % |
| Min. Zawartość O₂: | 1 % |
| Moc znamionowa: | 1.50 kW |
| Numer artykułu producenta: | ICO150MED |
| O₂: | 1 ... 20 % |
| Pojemność nominalna: | 156 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 K |
| Szerokość wewnętrzna: | 560 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 719 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | ICO150med |
| UNSPSC: | 41104425 |
| Wilgotność względna: | 93 % |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 560 x 400 x 700 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 719 x 591 x 1,070 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 700 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1070 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |