CO2 incubator ICO | Type: ICO240
Treść:
1
Numer produktu:
6490251
Informacje dot. produktu "CO2 incubator ICO | Type: ICO240"
| CO₂: | 0 ... 20 % |
|---|---|
| Ciężar: | 110 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 500 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 691 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 12 |
| Maks. zawartość CO₂: | 20 % |
| Materiał wkładki: | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Min. Zawartość CO₂: | 0 % |
| Moc znamionowa: | 1650 W |
| Numer artykułu producenta: | ICO240 |
| Pojemność nominalna: | 241 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 K (37 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 600 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 759 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | ICO240 |
| UNSPSC: | 41104425 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 600 x 500 x 810 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 759 x 691 x 1,180 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 810 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1180 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |