Inkubatory BF Classic.Line
Treść:
1
Numer produktu:
4705510
Informacje dot. produktu "Inkubatory BF Classic.Line"
- Inkubatory z wymuszoną konwekcją
| Ciężar: | 145 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 500 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 765 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 120 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 9 |
| Moc znamionowa: | 0.85 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9010-0242 |
| Pojemność nominalna: | 400 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 K (37 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 1000 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1235 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | BF 400UL |
| Typ wtyczki: | US |
| UNSPSC: | 41104400 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,000 x 500 x 800 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,235 x 765 x 1,025 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 800 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1025 mm |
| Zasilanie: | 120 V, 60 Hz |
| Z timerem: | Tak |