Inkubatory BD Classic.Line
Treść:
1
Numer produktu:
9883599
Informacje dot. produktu "Inkubatory BD Classic.Line"
- Inkubatory z naturalnym obiegiem powietrza
| Ciężar: | 27 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 277 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 520 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 4 |
| Moc znamionowa: | 0.2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9010-0187 |
| Pojemność nominalna: | 20 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,2 K (37 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 222 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 435 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | BD 23 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104400 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 222 x 277 x 330 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 435 x 520 x 495 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 330 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 495 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |