Inkubatory BF Avantgarde.Line
Treść:
1
Numer produktu:
6286383
Informacje dot. produktu "Inkubatory BF Avantgarde.Line"
- Inkubatory z wymuszonym obiegiem powietrza
| Ciężar: | 39 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 340 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 565 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 4 |
| Moc znamionowa: | 0.4 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9010-0313 UK |
| Pojemność nominalna: | 59 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 K (37 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 400 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 560 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+7 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | +7 °C |
| Typ: | BF 56 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41104400 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 400 x 340 x 440 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 560 x 565 x 625 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 440 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 625 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |