Inkubatory BD Avantgarde.Line
Treść:
1
Numer produktu:
6280290
Informacje dot. produktu "Inkubatory BD Avantgarde.Line"
- Inkubatory z naturalnym obiegiem powietrza
| Ciężar: | 54 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 420 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 605 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 5 |
| Moc znamionowa: | 0.35 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9010-0325 |
| Pojemność nominalna: | 112 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 K (37 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 510 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 710 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | BD 115 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104400 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 510 x 420 x 530 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 710 x 605 x 705 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 530 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 705 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |