Homogenizatory ultradźwiękowe, UP200St
Treść:
1
Numer produktu:
6490488
Informacje dot. produktu "Homogenizatory ultradźwiękowe, UP200St"
Homogenizator ultradźwiękowy składający się z generatora i przetwornika do elastycznego zastosowania w różnych obszarach laboratoryjnych. Idealny do przygotowania próbek do rozbijania komórek, homogenizacji, dyspersji i emulgowania próbek. Homogenizator ultradźwiękowy może być używany zarówno jako urządzenie ręczne, jak i na stojaku.
Zakres dostawy: Generator UP200St-G, przetwornik UP200St-T
Sonotrody i materiał stojaka nie wchodzą w zakres dostawy. Proszę zamawiać oddzielnie.
- Kolorowy wyświetlacz dotykowy
- Cyfrowe funkcje ustawiania i kontroli
- Automatyczne dostrajanie częstotliwości
- Regulacja amplitudy i impulsu
- Licznik czasu od 0,1 s do 99 dni
- Obsługa i sterowanie przez LAN dla wyświetlacza i zdalnego sterowania przez przeglądarkę bez instalacji oprogramowania na PC
- Złącze Ethernet
- Wyświetlanie temperatury w °C i °F
- Zapis danych na wewnętrznej karcie SD (1 GB)
- 2 diody LED do podświetlenia próbki
- Zabezpieczenie przed pracą na sucho
Zakres dostawy: Generator UP200St-G, przetwornik UP200St-T
Sonotrody i materiał stojaka nie wchodzą w zakres dostawy. Proszę zamawiać oddzielnie.
| Amplituda: | 20 ... 100 % |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 26 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Maks. Amplituda: | 100 % |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Objętość robocza: | 1000 ml |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. amplituda: | 20 % |
| Min. objętość robocza: | 0.1 ml |
| Moc znamionowa: | 200 W |
| Numer artykułu producenta: | UP200ST |
| Objętość robocza: | 0.1 ... 1,000 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ: | UP200St |
| UNSPSC: | 41102914 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |