Homogenizatory ultradźwiękowe, UP50H/UP100H
Treść:
1
Numer produktu:
6235231
Informacje dot. produktu "Homogenizatory ultradźwiękowe, UP50H/UP100H"
Do użytku jako urządzenia ręczne lub ze statywem, częstotliwość 30 kHz, system automatycznego skanowania częstotliwości, regulacja amplitudy od 20 do 100%, regulacja drgań od 0 do 100%, ochrona przed pracą na sucho, walizka transportująca, mocowania do statywu STH-16, zasilanie 230 V.
| Amplituda: | 20 ... 100 % |
|---|---|
| Ciężar: | 1.1 kg |
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 30 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 185 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Maks. Amplituda: | 100 % |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Objętość robocza: | 500 ml |
| Min. amplituda: | 20 % |
| Moc znamionowa: | 100 W |
| Numer artykułu producenta: | UP100H |
| Objętość robocza: | 500 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 130 mm |
| Typ: | UP100H |
| UNSPSC: | 41102914 |
| Wysokość: | 85 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |