Homogenizatory ultradźwiękowe, UP200H
Treść:
1
Numer produktu:
9106620
Informacje dot. produktu "Homogenizatory ultradźwiękowe, UP200H"
Cyfrowy generator ultradźwięków, 200 W, częstotliwość 26kHz (system automatycznego skanowania częstotliwości), regulacja amplitudy od 20 do 100%, regulacja drgań od 10 do 100%, do użytku jako urządzenie ręczne lub ze statywem (STH-12 w zestawie), ekran dotykowy, ochrona przed pracą na sucho, tytanowy generator o śred. 10mm (maks. amplituda 70 µm), podświetlanie próbki, odliczanie (zegar): 0,1sec do 99 dni, automatyczne wyłączenie przy osiągnięciu ostatecznego poboru energii (Ws, Wh, kWh), zapis danych na wewnętrznej ComboCard SD / USB (1GB): amplitudy, energii, czasu, temperatury, wyświetlacz i systemem sterowania za pomocą przeglądarki na komputerze PC / MAC bez konieczności instalacji oprogramowania, zdalne sterowanie przez PLC, uproszczona wymiana sonotrod, antybakteryjna obudowa z tworzywa sztucznego, czujnik temperatury, wskaźnik temperatury: °C / °F (-50°C do 200°C), monitorowanie temperatury, zasilanie 100-240V ~, 50-60Hz, klasa ochrony IP41, ciężar zestawu: 1300 g, walizka transportująca, kabel sieciowy (3m).
| Amplituda: | 20 ... 100 % |
|---|---|
| Ciężar: | 1.3 kg |
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 26 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Maks. Amplituda: | 100 % |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Objętość robocza: | 2000 ml |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. amplituda: | 20 % |
| Min. objętość robocza: | 0.1 ml |
| Moc znamionowa: | 200 W |
| Numer artykułu producenta: | UP200HT |
| Objętość robocza: | 0.1 ... 2,000 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ: | UP200Ht |
| UNSPSC: | 41102914 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |